אודות

 
חברת Dreamviw פעילה בתחום האפליקציות מזה כ 8 שנים וצברה ניסיון בפיתוח עשרות אפליקציות בתחומי מסחר אלקטרוני ותשלומים, שירות לקוחות, ניהול טכנאים, ניהול חניונים, שעוני נוכחות, ניהול מכירות ועוד. 
  Dreamview מציעה כיום שירותי פיתוח אפליקציות ואתרי מובייל באמצעות מיטב הטכנולוגיה תוך התבססות על הנדסת מוצר מתקדמת, ודגש על חווית משתמש ייחודית העונה לדרישות הלקוחות שלנו.
 
  השקעות החברה ממוקדות בפיתוח פיצ'רים מתקדמים לאפליקציות עפ"י הדרישות העדכניות של השוק עם הקפדה על חדשנות מתמדת. בין לקוחות החברה: אמות השקעות, הסתדרות הרופאים, עריית ירושלים, אורמת טכנולוגיות, קבוצת אפקון, ועוד.
  במסגרת פעילות למען הקהילה, מפעילה החברה את עמותת מחשב לכל ילד, אשר אוספת מחשבים משומשים, משביחה אותם ותורמת אותם לילדים נזקקים.
 
 
רעיון
אפילו רעיונות פורצי דרך דורשים אסטרטגיה ותכנון קפדני של אבני הדרך בתהליך הפיתוח. נשמח לסייע מניסיונינו בבחינת האפליקציה שלכם והתוויית הדרך ליישומה. 
 
 פיתוח אפליקציות - שלב 1
עיצוב
עיצוב ייחודי ויפה הוא מה שהופך מוצר טוב למוצר מצליח. הניסיון שלנו בעיצוב אפליקציות וביצירת חוויית משתמש ייחודית הם המפתח להפיכת האפליקציה שלכם מעוד אפליקציה, לאפליקציה פופולארית שנוח וכיף להשתמש בה.
  פיתוח אפליקציות - שלב 2
פיתוח
פיתוח הוא לא רק קוד. הוא הבנה של עמוקה של הנדסת המכונה הנקראת מכשיר מובייל על אפשרויותיה ומגבלותיה תוך בחירה קפדנית של כלי הפיתוח והתאמתם הן לעבודה ב iOS והן ב Android, תוך הקפדה על בקרת איכות מקסימאלית.
 פיתוח אפליקציות - שלב 3
השקה
המבחן האמיתי של כל אפליקציה הוא בעת ההשקה. האם היא תעמוד בעומס? האם המשתמשים יתחברו בקלות לממשק המשתמש? האם מסכי העזרה ברורים? מי מטפל בבאגים חריגים? אנחנו שם בשביל הלקוחות שלנו וממשיכים לתמוך  בהם ככל שנדרש.
  פיתוח אפליקציות - שלב 4
 
הדרך הטובה ביותר
לחזות את העתיד היא ליצור אותו!
בואו ניצור ביחד!
Please input your name
Please input your email address
Please input your phone number
Invalid message
Invalid Input
Enter the text
 
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אפליקציה יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט.